Więcej niż przestrzeń pracy

Branding marki

O TU_

O TU_ witamy

O TU_ to kreatywna przestrzeń, której jesteśmy pomysłodawcami i w której nasza agencja ma swoje biuro. O TU_ to wielofunkcyjne miejsce, wyłamujące się poza biurowe schematy. Miejsce pracy, spotkań, warsztatów oraz różnego rodzaju wydarzeń.

Różne warianty

Nasza przestrzeń jest pełna życia i różnych osobowości. Logo, które stworzyliśmy dla marki odzwierciedla to bogactwo. Znak nie stoi w miejscu, zmienia się i występuje w różnych wariantach.

Niekończący się system

Konstrukcja logo umożliwia dodawanie wyrazów, które uzupełniają i dookreślają nazwę marki. Zabieg ten tworzy bogaty system werbalno-wizualny. Mechanizm ma duży potencjał do tworzenia rozwinięć i jest bardzo pojemny. O TU_ pracujemy, tworzymy, śmiejemy się, bawimy się, spotykamy się, dzielimy się, rozmawiamy, kreujemy...

Prosty system wizualny

Linia graficzna materiałów została oparta na prostych kształtach i elementach wizualnych. Kolorem dominującym jest czarny oraz biały. Dla marki przygotowaliśmy zestaw najbardziej potrzebnych nośników, jak np. plakaty, gadżety czy szablony do mediów społecznościowych.

Marka w przestrzeni

Logo świetnie sprawuje się zarówno w świecie on-line jak i off-line. Przygotowaliśmy oznakowanie dla całej przestrzeni.

Zakres prac

Naming
Logo
Identyfikacja wizualna

Tworzymy różnicę – teraz.

Napisz do nas