Sztuka tworzenia domów

Branding marki

Sztuka domu

Przepis na sztukę brandingu

Takie marki jak Sztuka Domu darzymy dużą zawodową sympatią. Prawdziwa historia, ludzie z ogromną pasją i dopracowany w szczegółach produkt sprawiły, że kreacja marki była czystą przyjemnością.

Więcej niż słowo

Każdy projekt to proces. Zaczyna się od analiz, map myślowych i szkiców, by na końcu stać się finalnym dziełem. W przypadku tej marki nie mogło być inaczej. Godziny prac koncepcyjnych pozwoliły nam na wyselekcjonowanie najlepszych pomysłów i w efekcie wyłonić prawdziwy diament.

Idea marki

Współpracę rozpoczęliśmy od stworzenia nazwy, która wyrażałaby unikatowy i butikowy charakter marki. Marki, która stawia na jakość i traktuje swoje realizacje niczym prawdziwe dzieła, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Tak powstała SZTUKA DOMU.

Jeden taki znak

Jak zwykle proces projektowy zakończył się przygotowaniem kilku odmiennych konceptów. Z przedstawionych różnorodnych propozycji został wybrany jeden znak, który uzyskał największe uznanie wśród osób decydujących oraz przedstawicieli grupy docelowej.

Surowość i ciepło

Styl wizualny oddaje to, co w marce wartościowe. Elegancki styl współgra z prostotą layoutów i naturalnością gamy kolorystycznej odzwierciedlającej surowość betonu i ciepło drewna.

Nie zgubić się

Potencjał systemu wizualnego można zauważyć na przykładzie chociażby systemu informacji wizualnej.

Zakres prac

Naming
Logo
Identyfikacja wizualna

Tworzymy różnicę – teraz.

Napisz do nas