Naturalne piękno życia

Identyfikacja wizualna marki

Vida Verde

Wyjątkowa marka

Vida Verde to pierwsza tak duża i luksusowa inwestycja deweloperska belgijskiej spółki Willemen Group w Polsce. Osiedle złożone z 42 apartamentów jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących wysoką jakość i wyjątkowe otoczenie, poszukujących nieprzypadkowego sąsiedztwa. Bazując na dostarczonym przez klienta logo stworzyliśmy wyjątkowy i nieprzypadkowy język wizualny marki.

Prestiż i elegancja

Prestiż marki można wyrażać na wiele sposobów, m.in. poprzez odpowiedni dobór kolorystyki oraz liternictwa. Jednak to za mało. Liczy się także zastosowany materiał oraz wysublimowane techniki drukarskie. Folder dla marki Vida Verde jest pełen elementów wzmacniających pożądany wizerunek marki.

Doznanie piękna

Poprzez wysokiej jakości ozdobny papier o naturalnej strukturze oraz specjalne tłoczenia chcieliśmy zwiększyć doznania odbiorców z marką. Marka Vida Verde oddziałuje nie tylko na zmysł wzroku, ale także dotyku i węchu.

Belgijska tożsamość

Za inwestycją stoi belgijska grupa deweloperska Willemen. W działaniach promocyjnych marki chcieliśmy uwydatnić tożsamość inwestora. Uczyniliśmy to m.in. nawiązując do belgijskiej tradycji tworzenia wyrafinowanych czekoladek i pralinek. Dla naszego klienta przygotowaliśmy limitowaną edycję własnoręcznie robionych pralinek.

Perspektywa twórcy

Wśród powierzonych nam zadań było przygotowanie krótkiego filmu promującego inwestycję. Zdecydowaliśmy, że jego narratorem zostanie jeden z architektów osiedla. Osobista perspektywa urealnia przekaz marki i pokazuje jej ludzkie oblicze.

Vida Verde online

Strona www marki Vida Verde to kombinacja efektownej a zarazem subtelnej nawigacji i technik animacyjnych z minimalistycznym projektem. Serwis został przygotowany także na potrzeby urządzeń mobilnych.

Bogactwo treści

Na stronie głównej zostały umieszczone kluczowe informacje. Serwis został wykonany w formie tzw. one-page, gdzie poszczególne treści pojawiają się wraz z przewijaniem strony. Na uwagę zasługuje również delikatna animacja menu. Co więcej, jest ono na stałe przyklejone do górnej części okna przeglądarki, dzięki czemu w łatwy sposób można przenieść się do dowolnej podstrony.

Różnorodność podstron

Każda podstrona wyróżnia się unikalnym stylem. W layoucie strony dużą rolę odgrywa hierarchia treści, tekstów oraz zdjęć. Dodatkowo wszelkie dane liczbowe zostały w sposób szczególny wyeksponowane.

Engram okazał się wartościowym partnerem dzięki usługom doradczym i projektowym.

Sven van Dos, project manager Vida Verde

Zakres prac

Identyfikacja wizualna
Analiza UX
Makiety strony
Projekt graficzny strony
Wdrożenie strony

Tworzymy różnicę – teraz.

Napisz do nas