Jak usprawniamy

Wnosimy marki na wyższy poziom, usprawniamy je, sprawiamy, że są silniejsze. Robimy to na wiele sposobów: zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami.

 • Badania poprzedzające

  Badania marketingowe pozwalają odpowiedzieć m.in. na pytanie czego oczekują od wizerunku Twojej marki potencjalni klienci i jak ją oceniają. Informacje te pozwalają na lepsze dostosowanie koncepcji kreatywnej do potrzeb grupy docelowej.

 • Analiza

  W trakcie audytu analizujemy otoczenie rynkowe oraz obecną markę – jej wizerunek oraz komunikację, zwracając szczególną uwagę na ich zgodność z celami i aspiracjami organizacji.

 • Strategia marki

  W ramach prac nad strategią formułujemy długoterminowy plan budowanie efektywnego, charakterystycznego wizerunku oraz komunikacji, nadającego Twojej marce pożądaną osobowość.

 • Tożsamość werbalna

  Nazwa, obok znaku graficznego, stanowi fundament każdej marki. Tożsamość werbalna, budowana przez dobór odpowiedniej nazwy, uzupełnia obraz czyniąc go bogatszym w przekazie.

 • Logo

  Logo to narzędzie niezbędne każdej organizacji, która pragnie budować silną i wyrazistą markę. Projektując logo odzwierciedlamy w nim to, co jest ważne i wyjątkowe dla danej marki.

 • Identyfikacja wizualna

  Opracowujemy zarówno rozbudowane, jak i mniej złożone systemy tożsamości wizualnej, określające sposób i formę komunikacji z otoczeniem oraz odzwierciedlające Twoje rynkowe aspiracje i oczekiwania odbiorców.

 • Standaryzacja

  Ważnym elementem wpływającym na uspójnienie marki jest jej standaryzacja. Tworzymy zarówno księgi znaku jak i podręczniki marki.

 • Projekt funkcjonalny

  Makietowanie to etap, w którym skupiamy się użyteczności strony, jej funkcjonalnościach i zawartości. Stanowi punkt wyjścia do rozmowy o koncepcji serwisu oraz sposobie realizacji stawianych celów.

 • Projekt graficzny

  Przekładamy założenia i koncepcje na język wizualny. Opracowujemy projekty graficzne, które nadają stronie internetowej pożądany i docelowy wygląd.

 • Wdrożenie

  Realizacje na potrzeby Internetu wymagają doskonałej znajomości aktualnych technologii i dużej dbałości o szczegóły. Przygotowywane przez nas projekty opieramy o rozwiązania technologiczne najbardziej efektywne z punktu widzenia danej realizacji.

W jaki sposób pracujemy

Realizujemy usługi o różnym zakresie oraz stopniu złożoności. Każdy projekt jest inny i niesie za sobą unikalne wyzwanie, dlatego nie posiadamy jednego ogólnego procesu, zgodnie z którym pracujemy.

Pan Wizualny

Rozwijamy niezależną markę Pan Wizualny, która zajmuje się kompleksową wizualizacją skomplikowanych informacji. W jej ramach tworzymy m.in. infografiki, animacje oraz prezentacje. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Pana Wizualnego: www.panwizualny.pl

Tworzymy różnicę – teraz.

Napisz do nas